Ścieżki rowerowe

Materiały do wykonywania dróg dla ruchu rowerowego na zimno, w różnych kolorach lub czarnych

Ścieżki rowerowe, korzystając z materiałów z naszej oferty, można wykonywać za pomocą nawierzchni Microdeck. Jest to unikalna nawierzchnia wielobarwna typu slurry do wykonywania kolorowych, wylewanych nawierzchni na drogach, ścieżkach rowerowych, chodnikach, placach, parkingach, przejściach dla pieszych, skrzyżowaniach, bulwarach, alejkach, skate parkach i innych obiektach sportowych.

ścieżki rowerowe i Microdeck

Nawierzchnię Microdeck stosuje się na asfalty i betony dla celów konserwacyjnych i renowacyjnych, lecz także do wykonywania trwałych i wyraźnych kolorowych oznaczeń zwiększających bezpieczeństwo ruchu. Idealnym przykładem takiego zastosowania są właśnie ścieżki rowerowe. Ścieżki rowerowe z nawierzchnią Microdeck mają odpowiednie właściwości jezdne i odróżniają się kolorystycznie np. od głównego pasa ruchu. Dostępne kolory to m.in. biały, szary, żółty, zielony, niebieski, beżowy, czerwony.
Microdeck jest bardzo odporny na zużycie. Duża siła wiązania zwiększona poprzez modyfikację polimerami zapewnia trwałe związanie tej mikropowłoki do suchego lub wilgotnego podłoża. W rezultacie otrzymujemy nawierzchnie bardzo odporne na ścieranie, a także wilgoć, niskie i wysokie temperatury. Ruch kołowy na powierzchni, na którą nałożono Microdeck można wznowić już po ok. 1-3 godz.

więcej o wykonywaniu ścieżek rowerowych z użyciem Microdeck

 

 

  1. Ścieżki rowerowe
  2. Ścieżki rowerowe
  3. Ścieżki rowerowe
  4. Ścieżki rowerowe
  5. Ścieżki rowerowe
przewiń do góry