Parkingi

Parkingi, w tym szczególnie wielopoziomowe, wymagają zastosowania nawierzchni o szczególnych właściwościach - zarówno pod względem szorstkości, ścieralności jak izolacyjności

Parkingi, korzystając z materiałów z naszej oferty, można wykonywać za pomocą nawierzchni Safegrip. To nawierzchnia wykańczająca o gr. 4 - 16 mm, która pełnia jednocześnie funkcję hydroizolacji. Jest ona wykonana z modyfikowanego bitumu stosowanego w układzie z podwójną warstwą kruszywa do stosowania na asfalt, beton czy nawet drewno budowlane.

zalety nawierzchni Safegrip przy stosowaniu na parkingi

Safegrip może spełniać rolę nawierzchnio-izolacji na parkingach zapewniającej bezpieczeństwo ruchu (kolory i szorstkość!), szczególnie na parkingach wielopoziomowych odkrytych (nawierzchnia oraz hydroizolacja). Inne funkcje nawierzchni Safegrip przy stosowaniu na parkingi to m.in.:

  1. Izolacja przeciwwodna: zapobieganie erozji i wnikaniu wody oraz soli w chronione podłoża.
  2. Renowacja istniejących nawierzchni: odtwarzanie pierwotnych właściwości zerodowanych asfaltów i betonów stosowanych jako nawierzchnie parkingów.
  3. Tworzy wysoko trwałej nawierzchnię, idealną do zastosowania na parkingi na których mogą występować znaczne obciążenia ruchem.
  4. Tworzy nawierzchnię antypoślizgową znakomitą do stosowania w miejscach, w których może powstawać tzw. film lodowy.
  5. Może stanowić samodzielną hydroizolację lub dodatkowe uszczelnienie w miejscach styku nawierzchni asfaltowej z krawężnikiem, uszkodzeniach ciągłości hydroizolacji itp.
  6. Może być stosowany także jako warstwa hydroizolacyjna pod układane na gorąco nawierzchnie asfaltowe.
  7. Pozwalając na uzyskanie różnych kolorów (m.in.czarnego, białego, szarego, żółtego, zielonego, beżowego, czerwonego) w połączeniu z naturalnymi kruszywami (lub barwionymi, w tym przy użyciu farb fluorescencyjnych) jest przeznaczony do wykonywania oznaczeń poziomych na nawierzchniach zarówno asfaltowych jak i betonowych.

więcej o zaletach nawierzchni do stosowania na parkingi

  1. Parkingi
  2. Parkingi

przewiń do góry